Wyszukiwanie

» znajdź produkt po jego nazwie

Twój koszyk

Twój koszyk jest pusty
Praca w Biostyle
Sprzedawca

Poszukujemy sprzedawcy do pracy w specjalistycznym stacjonarnym sklepie ze zdrową żywnością w Poznaniu (ul. Górecka 145).

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa - rozmowa z Klientem, prezentacja, polecanie i sprzedaż produktów
  • przyjmowanie i wykładanie towaru
  • wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu sprzedaży
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe w zakresie dietetyki)
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • zaangażowanie i predyspozycja do pracy z Klientami
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży ekologicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etet)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rabat pracowniczy na zakupy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży ekologicznej
  • wolne wszystkie niedziele

CV prosimy przesyłać na adres sklep@biostyle.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Biostyle Anna Kowalska z siedzibą w Poznaniu, ul. Góecka 145. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.
Biostyle Anna Kowalska
ul. Górecka 145, 61-424 Poznań
Masz pytania? 509-530-539